Dabar yra 27 Vas 2021, 03:46
 

  Pagrindinis diskusijų puslapis

Žvejo įrankių juosta:

Orai Lietuvoje Žvejybos parduotuvės ir darbo laikas Žvejybos pamokos Žvejybos vietos
Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė - Registracija

Prisijungdami prie “Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė” (toliau “mes”, “mūsų”, “Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė”, “http://www.zukle.net”), jūs pasižadate laikytis šių taisyklių. Jeigu nesutinkate laikytis visų šių taisyklių, nesiregistruokite ir/arba nenaudokite “Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė”. Bet kuriuo metu mes galima pakeisti taisykles ir padarysime viską, kad jūs būtumėte apie tai informuotas, tačiau, kadangi ir toliau naudosite “Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė” po pakeitimų, yra protinga reguliariai patikrinti šias taisykles patiems.

Mūsų diskusijos naudoja phpBB programinę įrangą (toliau “jie”, “jų”, “phpBB programinė įranga”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grupė”, “phpBB Komanda”) išleistą po “Bendroji Vieša Licencija (GPL)” (toliau “GPL”). Ją galima atsisiųsti iš www.phpbb.com puslapio. phpBB programinė įranga tik palengvina Internetinį bendravimą, o GPL licencija užtikrina, kad jie neturi nieko bendro su tuo, ką mes leidžiame ir ko neleidžiame diskusijose. Daugiau informacijos apie phpBB galite rasti: http://www.phpbb.com/.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “Žvejyba, žvejybos reikmenys, meškerės, masalai žvejyboje, karpių gaudymas, poledinė žūklė”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo. cron


©2010 Žūklė.net Visos taisės saugomos.Nuorodos: Google.lt - paieškos internete lyderis!